אז מה בעצם עושים בטיפול פנים אצל קוסמטיקאית?

אז מה בעצם עושים בטיפול פנים אצל קוסמטיקאית?

הקוסמטיקאיות תמיד שומרות על עצמן מעודכנות בכל הטיפולים והחומרים החדשניים ביותר לצד מתכוני העבר המוכחים כיעילים כבר כמה עשורים. חשוב לדעת מה מגוון האופציות ולהגדיר מראש מה בעצם את מצפה מהטיפול. אם ברצונך לעצב/לצבוע גבות וריסים או להסיר שיער מיותר מהפנים, חשוב לעדכן את הקוסמטיקאית בתחילת

הטיפול מאחר ולסדר הפעולות יש חשיבות גדולה...

טיפול בדרך כלל יכלול את הפעולות הבאות:

אבחנת העור – הקוסמטיקאית תשתמש בלופה, זכוכית מגדלת ענקית ומאירה, שדרכה היא תבחן את עורך. אם העור יבש וזקוק להחייאה ולחות או עור שמן שזקוק לאיזון והורדת השומן העל עורי. בהתאם לכך היא תדע איזה פילינג מתאים יותר לעור פניך ויעשה את הסרת הלכלוך ושכבות העור המתות באופן היעיל ביותר.

אם עורך זקוק לניקוי עמוק, הקוסמטיקאית תתפיח את עורך כדי שניקוז הנקבוביות יהיה מהיר וקל, זאת לצורך הפרדת תוכן הנקבובית מדפנותיה. לאחר מכן, מגיע שלב הניקוז, החלק הפחות נעים בטיפול אך חשיבותו רבה מאוד כדי לתת לעור הזדמנות להתחדש ולנקבוביות לחזור למצבן הקודם ולשמור על אלסטיות.

בתום הניקוז מגיע חלק חשוב של חיטוי העור. על עורינו יושבים חיידקים רבים שרק "מחכים" להזדמנות לקפוץ פנימה לגוף אם יפתחו בפניהם את הדלת (אפילו חתך מזערי), מה שמחייב לחטא בכמה אופנים את הפנים לאחר הניקוז כדי לא לאפשר להם. החיטוי נעשה ע"י מי פנים המכילים אלכוהול, אבקת פרופוליס, מכשיר התדר הגבוה שמחטא וממריץ את מחזור הדם ועוד..

אם מטרת הטיפול היא אנטי אייג'ינג (הצערת העור או יותר נכון, האטת תהליך ההזדקנות), מיצוק העור והחייאה או טשטוש כתמי פיגמנטציה, הקוסמטיקאית יכולה לשלב מגוון רחב של פעולות כמו טיפול בחומצות אלפא ובטא הידרוקסיות אשר ישפרו את מראה העור באופן ניכר, שימוש במכשור חשמלי המחדיר חומרים פעילים וחיוניים לעור ועוד..

רוב המטופלים ייהנו בשלב הבא מעיסוי (יש סוגי עור שלא רצוי להמריץ את מחזור הדם ע"י עיסוי או לחלופין למרוח חומר סיכה לצורך העיסוי). מטרת העיסוי היא קודם כל לפנק את הלקוח/ה בהרפיית השרירים, אך יש לה משמעויות טיפוליות רבות כמו המרצת מחזור הדם לצורך ריפוי מהיר יותר, ניקוז לימפתי של פסולת תת עורית ושיפור הגמישות של העור.

לקראת סיום הטיפול, הקוסמטיקאית תמרח מסיכה מותאמת לסוג העור. מסיכה סופחת שומן אשר מכילה אבקות מחטאות ומכווצות לעור שמן או מסיכה עשירה ומזינה בחומרים אשר מעניקים לחות לעור מיובש.

בסיום הטיפול הקוסמטיקאית תמרח קרם לחות מותאם לעור וכמובן תמליץ על המשך הטיפול בבית והחומרים המתאימים ביותר לעשות זאת.

החומרים בהם הקוסמטיקאית משתמשת הם חומרים המאושרים לשימוש לקוסמטיקאיות בלבד ואינם נמכרים לקהל הרחב. אלו חומרים אשר מכילים דרגות גבוהות של חומרים פעילים אשר משפיעים על העור ושימושם מותנה בפיקוח הקוסמטיקאית ובהתאמה מוחלטת לסוג העור ומידת רגישותו.

תהנו!

#טיפולפנים #קוסמטיקאיתהודהשרון #פילינגהודהשרון #שיריקוסמטיקאיתהודהשרון #טיפולאנטיאייגינג #טיפולבאקנה #פרארפואית #שיריניר