טיפול פילינג אלפא הידרוקסי

טיפול פילינג אלפא הידרוקסי ללא עיקצוצים וללא תופעות לוואי

כאשר אנחנו רוצים להזיז את שעון הזקנה אחורה, אנחנו נחשפים לעולם הפילינג הכימי, עולם בו התהליכים עד היום היו לא נעימים אך הבטיחו את תכונות ההצערה באופן הכי מהיר וטוב. 

פילינג עמוק עד היום טמן בחובו עור אדום ומודלק, קילופים ואי יכולת להחשף לשמש. מאחר ומרבית הנשים (וגם הגברים) כיום היו רוצים לעבור טיפול הצערה בלי שכל העולם ידע על כך, טיפולי הפילינג השטחיים הפכו לפופולאריים מאוד. אך עקב היותם שטחיים, גם התוצאות היו בהתאם. 

 

ד"ר גארי האן, בוגר סטנפורד ומייסד חברת קוסמודרם טכנולוגיות, מהמוחות המובילים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית, איתר יסוד טבעי הנמצא בים, במזון שאנו אוכלים, ובגופנו ומאפשר הקטנת עוצמת רגישות הקולטנים בעורנו. יסוד זה, בשמו המדעי "סטרונציום" (דומה מאוד ל"קלציום"), הוא יסוד בעל יכולת להגן על העור מתופעות הלוואי עקב פעילות החומצות בפילינג הכימי, מבלי לפגוע ולגרוע מהפקת מלוא יכולתם.מחקרים קליניים מראים שכאשר סטרונציום משולב עם תכשיר פילינג אלפא הידרוקסי בריכוז הגבוה ביותר המומלץ לשימוש אצל קוסמטיקאיות ללא פיקוח רופא, תופעות הלוואי הן ברמה הדומה ל'קרם תינוקות'. 

איך זה עובד ? יסוד הסטרונציום מנמיך את הווליום של הקולטנים בעורנו (נוקיספטורים Type C) וכך מקטין את הגירוי לעור. 

מה זה אומר ? אצלי בקליניקה ניתן לעבור פילינג כימי של חומצה גליקולית וחומצה לקטית בריכוז גבוה אשר עובר ללא עיקצוצים וללא אדמומיות כלל. ניתן לצאת לשמש (כמובן עם מקדם הגנה) ואין תופעות לוואי של קילופים עוריים. פילינג זה, של חברת קוסמודרם, נעשה בשכבות הפנימיות של העור ועושה את עבודתו בשילוב סטורנציום וכך העור אינו מגיב ברגישות. 

לאחר סדרה של 6 טיפולים קצרים מדי שבועיים, אתם רואים תוצאות מובהקות של עור מבריק, ממוצק, צעיר יותר וגמיש. 

מטרת הטיפול היא חידוש תאים, טשטוש כתמי פיגמנטציה, הצערת העור ומיצוקו, איזון בלוטות לעור שמן ועידוד התאים לייצר לחות לעור. 

מומלץ מאוד ! 

לפרטים והזמנות:

שירי 050-2904824