אפילציה-הסרת שיער לצמיתות

הסרת שיער לצמיתות על ידי מחט חשמלית

הסרת שיער לצמיתות על ידי מחט חשמלית. בשיטה זו עובדים על כל שערה בנפרד, ע"י חשמול בסיס השערה ובכך הסרתה לצמיתות. נדרשים מספר טיפולי אפילציה כדי להסיר לצמיתות מכל אזור. חשוב להבין שלשערה יש 3 שלבי צמיחה, אם תהליך האפילציה נעשה כאשר השערה קשורה עדיין לבסיסה, (יוצאת עם בסיס לבן) כנראה שהיא לא תחזור שוב. במידה והשערה כבר התנתקה מבסיסה (יוצאת עם בסיס שחור) אז כמעט בטוח שהיא תצמח שוב מאותו מיקום ובפעם הבאה "נתפוס אותה" מחוברת לבסיס. לכן נדרשים מספר טיפולים לכל אזור. טיפול האפילציה נעשה לאחר מריחת משחת אלחוש.

עלות הטיפול היא לפי משך הטיפול. בדרך כלל החישוב הוא לפי 15 דקות עבודה. 

ניתן להסיר בשיטת האפילציה מכל מקום בגוף

מיקומים שכיחים: 

סנטר | שפם | שערות בבהונות | שערות בקו בקיני | שערות בבטן | ועוד... 

 

הסרת השיער בשיטה האפלציה מתאימה לשיער בכל פיגמנט ועובדת כמובן גם על שיער שיבה. (לא כמו שיטות אחרות שעובדות על פיגמנט כהה, שיטה זו נכנסת לבסיס השערה ולא משנה מה צבע השערה).

הטיפול עצמו קצת כואב, יש אזורים פחות מורגשים וכמובן שסף הכאב של כל אחד מאיתנו הוא מאוד שונה ולכן החוויה שונה ממטופל למטופל.

לאחר טיפול באפילציה נראה נקודות אדומות במיקומים שהסרנו, ואולי אף נקודות זעירות של גלד. זה נמשך בין יום אחד למספר ימים, תלוי ביכולת החלמת העור של כל אחד באופן שונה. מומלץ לשים מסכת הרגעה שאותה אני מספקת לכם ביומיים שלאחר הטיפול. 

אני ממליצה לעבור הסרת שיער לצמיתות בשיטת האפילציה תחת ידי קוסמטיקאית מוסמכת בלבד. רצוי פרא רפואית, אשר לה ידע נרחב בבעיות עור, נטייה לפיגמנטציה, שימוש בחומרים פעילים ועוד.. כדי שתדע לתת מענה על התאמתכם להליך, איך לטפל לאחר מכן וכו'.. 

 

הטיפול קצר ולא יקר! והכי חשוב - פותר לנו התעסקות סיזיפית עם שיער לא רצוי במספר פגישות!

לפרטים והזמנות:

שירי 050-2904824